72477053_180989316410685_867788767823014

הסיפור שלנו

 

אהלן! אנחנו סילון בר.

18 שנים מארחים ומשקים את תושבי מרכז תל אביב מטף ועד ישיש. הבאנו את הקונספט של בר שכונתי לעיר וגידלנו פה דורות של מבלים, שתיינים וברמנים מקצוענים שמסתובבים בכל העיר ומפיצים את הבשורה שלנו. גדלנו עם העיר, השתנינו עם הלקוחות, השתכללנו עם המגמות, ובמרוצת כל השנים שמרנו על הסטנדרטים הכי גבוהים של שירות, איכות ושל מקצוענות.

בשנים האחרונות העלינו הילוך עם הקוקטיילים היחודיים והיצירתיים שלנו. כל אחד ואחד מהממזגים שלנו מבוססים על חומרי הגלם הטובים ביותר תוך הקפדה על הפרטים הקטנים שהופכים קוקטייל שגרתי למשקה מענג.

כשהגיעה הקורונה, נדרשנו להסתגל בן לילה. החלטנו לקחת את מפעל הקוקטיילים שלנו לשלב הבא ולהשיק שירות משלוחים, שיתן ביטוי לחוויית הבר והאירוח שלנו גם בבית. השקענו הרבה מאד מחשבה הן בבניית התפריט, הן בהתאמות הנחוצות לקוקטיילים בכדי שישמרו על רמתם גם מחוץ לבר, והן בעיצוב המארז – יצרנו קונספט ראשוני וחדשני!

המחשבה וההשקעה השתלמו והקוקטיילים במשלוח שלנו הפכו ללהיט! במהלך חודשי הקורונה מכרנו אלפי בקבוקים ושימחנו אלפי אנשים – חלקם קיבלו את המארזים כמתנה מחברים ומשפחה, אחרים הזמינו לביתם ולא וויתרו על הצורך לבלות ולתת לעצמם רגעי נחת. בנוסף, מעסיקים רבים פינקו את העובדים שלהם בנתינה ותשומת לב.

אנחנו ממשיכים בגאון עם הפרויקט הזה וכעת גם משיקים אתר, שיאפשר לנו להגיע לעוד ועוד לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ, לספק מגוון מממזגים איכותיים, שישמרו אצלכם אפילו עד שלושה חודשים ויעניקו לכם את חווית הסילון עד הבית.